Job description | exzona.cz

Sorry, this offer of work has already been deleted. Try to fill the city and seeking work in the search form. Surely you can find other similar work. We thank you.
Job searching

Found: 39545 jobs

Asistentka jednatele - Praha

2019-03-01
Požadujeme: organizační schopnosti, aktivní přístup, AJ výhodou Nabízíme: zajímavé, kreativní, dynamické a mezinárodní prostředí s mladým kolektivem, možnost využití služebního auta Náplň práce:​ vedení agendy jednatele, administrativní činnost, aktivní komunikace... (16000 - 30000 Kč)


ESSENCE LINE, s.r.o.
Ostatní - Praha

2019-03-23
Vyhodnocování práce jednotlivých zaměstnanců na provoze. Podílení se na nastavení výkonnostních parametrů. Kontrola jízd vozidel a jejich vytíženost. Kontrola provozního toku a opatření na zlepšení. Dohled a podílení se na inventurách Být stále v obraze a nebát se být součástí... (20000 Kč)


ECO - F a.s.
Ostatní - Kostelec nad Labem, Středočeský kraj

2019-03-18
Prodej zmrzliny - krátký/dlouhý týden, od 9:00 do 21:00 hod nebo roznos jídla v jídelně - 2 směny, od 10:00 do 16:00 hod. Mzda dohodou.


Manpower
Skladník - Praha

2019-03-23
Náplň práce: třídící práce na skladě zejména s ostatním odpadem , nakládka/vykládka, lisování odpadu , drcení odpadu , svoz odpadu dodávkovým vozem. Nabízíme: HPP, dobré platové podmínky, pracovní zázemí, zaškolení, příspěvek na stravování, sickday, pravidelná pracovní ... (25000 Kč)


ECO - F a.s.
Administrativní pracovník - Praha

2019-03-22
O čem je pozice? Budete součástí náborového oddělení jehož náplní práce je telefonický kontakt s uchazeči, domlouvání pohovorů, vytváření pracovních inzerátů a další náborové činnosti. Zkrátka obsazujeme volné pracovní pozice těmi správnými uchazeči. Nabízíme: Čím Vás chceme...


Manpower™
Analytik - Praha

2019-03-22
Identifikace potřeb zákazníků a doporučovat profesionální řešení. Komunikace se zákazníky , příležitostné výjezdy k zákazníkovi. Zodpovědnost za sklad mechanizace na pobočce, zajištění skladových procesů. Spolupráce při údržbě a opravách strojů, zařízení, obsluha strojů... (30000 - 35000 Kč)


Manpower™
Elektromechanik - Praha

2019-03-22
Montáž a instalace komponentů a sestav jednoúčelových strojů a linek. Montáž mechatronických komponent vč. funkčních zkoušek. Pneumatické a elektrické instalace sestav. Kompletace celého systému vč. periferních zařízení. Zjišťování, izolace a oprava závady na zařízení. ...


Manpower™
Skladník - Praha

2019-03-22
Obsluha skladu - expedice, balení zboží (čerpadel a zařízení). Manipulace s ručně vedeným el. vozíkem. Základní práce se systémem Abra. Nabízíme: HPP nebo i zkrácený úvazek v lokalitě Loděnice u Berouna (dobrá dostupnost ze Zličína)., Mzda: Dle pozice a zkušeností až 25... (25000 Kč)


Manpower™
Konstruktér - Praha

2019-03-22
Konstrukční a vývojové práce na aktuálních projektech. Příprava technické dokumentace. Zodpovědnost za plnění termínů zakázek a za jejich kvalitu. Spolupráce s konstrukčním týmem, s výrobou a montáží. Komunikace a jednání se zákazníky. Nabízíme: Práci na zajímavých projektech...


Manpower™
Skladníci pozor! - Praha

2019-03-22
Vaší náplní práce bude vyskladňování a naskladňování zboží, práce se čtečkou a řízení VZV, nebo NZV. Nabízíme: A co Vám za to nabídneme? Suprovou mzdu, která se každým rokem navyšuje. Náborový příspěvek 6000 Kč po zkušební době, 2000 Kč příplatek k výplatě, bonus až 5000... (6000 Kč)


Manpower™
Účetní - Praha

2019-03-22
účtování vybrané účetní oblasti - závazky, pohledávky, interní doklady; sledování pohledávek, jejich splatností; kontrolní činnost (MS Excel). Sledování zůstatků účtů - inventarizace účtů; sledování legislativních úprav pro oblast účetnictví a jejich implementaci ve společnosti...


Manpower™
Údržbář - Praha

2019-03-22
Provádí preventivní údržbu nástrojů. Dbá na maximální hospodárnost a životnost svěřených strojů a nástrojů. Aktivně zlepšuje proces výroby a oprav (údržby) v oblasti nářadí. Samostatně vyhledává a minimalizuje příčiny poruch a zmetků u speciálního nářadí. Nabízíme: Práce... (15000 Kč)


Manpower™
Administrativní pracovník - Praha

2019-03-22
Podpora obchodního týmu - administrativní úkony. Spravovat agendu obchodních zástupců v interním systému. Zpracovávat dotazy/požadavky zákazníků. Vydávat a přijímat zálohy a vést související evidenci hotovostních plateb. Spravovat účet zákazníka v interním systému - zadávání...


Manpower™
Elektrikář - Praha

2019-03-22
Práce související s údržbou. Řešení technických problémů. Držení pohotovostí. Nabízíme: Zajímavou práci a odpovídající platové ohodnocení., Standardní pracovní dobu bez směn., Možnost ubytovaní pro mimopražské zájemce., Další vzdělání hrazené firmou, možnost odborného růstu...


Manpower™
Pracovník ostrahy - Praha

2019-03-22
Přijmeme pracovníky ostrahy do prodejen na kamerový systém. Pracovat můžete na základě pracovní smlouvy - plný i zkrácený úvazek nebo na dohody - brigáda. Nástupní hodinová mzda 95 Kč + zákonné příplatky + odměny. Směny si můžete plánovat společně s manažerem dle vašich... (95 Kč/hod)


Samcor s.r.o.
Administrativní pracovník - Praha

2019-03-22
Bude se podílet na manažerském účetnictví a reportingu v rámci skupiny. Postupné přebírání zodpovědnosti za vedení měsíčního operativního reportingu dle koncernových pravidel a směrnic. Reportování v systému Hyperion a dále reportování managementu. Postupná zodpovědnost...


Manpower™
Skladník - Praha

2019-03-22
Obsluha vysokozdvižných vozíků. Manipulace se skladovaným zbožím. Příjem zboží, balení, kompletace a příprava na expedici. Další práce ve skladu dle pokynů nadřízeného. Vykládání a nakládání zboží ručně i pomocí VZV (retrak) do a z kamionu. Nabízíme: HPP v lokalitě Jažlovice... (25000 Kč)


Manpower™


CONTACTLANGUAGE

Czech | Slovak | English

INFORMATION

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

If you have a question, use the contact form.

(c) 2006-20XX | CYBERETIX s.r.o.